Rębak Europe DC 940 – załadunek żurawiem

Holenderska Firma Europe Forestry jest producentem rębaków tarczowych o wysokiej wydajności, przeznaczonych do profesjonalnej pracy. Rębaki te posiadają własny układ hydrauliczny z chłodzeniem 2 lub 3 pionowe rolki podające, każda z niezależnym napędem. System podawczy ustawiony pod kątem do tarczy rębaka, co powoduje łagodniejszy proces rozdrabniania. W standardzie ABF (automatyczne cofanie załadunku) i system No-Stress. Wersja 3-punktowa w standardzie ze zintegrowaną skrzynką narzędziową.

TARCZA TNĄCA
Dostępna z 2 lub 3 nożami. Tarcza rębaka obrabiana maszynowo, dzięki czemu uzyskana została najwyższa jakość materiału. Wszystkie rębaki wyposażone są w system czyszczący. Rębaki mogą być ładowane ręcznie lub żurawiem.

Załadunek ręczny: sterowanie (naprzód – stop – wstecz) i ręcznie składany stół podawczy.

Załadunek żurawiem: specjalnie zaprojektowany stół podawczy do usuwania piasku i zanieczyszczeń w celu zminimalizowania zużycia noży. Hydraulicznie składany stół podawczy tylko do załadunku żurawiem, odpowiedni do montażu na przyczepie lub wywrotce. Specjalnie zaprojektowany łatwy montaż / demontaż stołu załadunkowego.

DYSZA WYRZUTU
Dysza wyrzutu wyposażona w łatwo dostępne drzwiczki konserwacyjne. Obrót dyszy o 360° pozwala na łatwy załadunek materiału do kontenerów. Możliwa jest opcjonalne wyposarzenie w mechanizm nastawczy z elektronicznym sterowaniem oraz hydrauliczny obrót dyszy.

JAKOŚĆ
Wysoką jakość rębaka zapewnia wykonanie ze stali wysokogatunkowej S355. Powłoka proszkowa po piaskowaniu. Ten proces obejmuje podkład i powłokę wykończeniową. Dzięki temu rębaki Europe Forestry są trwałe i bardzo wytrzymałe.
OTWÓR ZAŁADUNKOWY (sz. x wys.) 300 x 580 mm
TARCZA TNĄCA Ø 960 x 58 mm
NAPĘD wał odbioru mocy 1000 obr./min.
ILOŚĆ NOŻY 3
ILOŚĆ PRZECIWNOŻY 3
DYSZA WYRZUTU obrót o 360°
WIELKOŚĆ ZRĘBKÓW 12 – 25 mm
PRĘDKOŚĆ ZAŁADUNKU do 1 m/s
WYDAJNOŚĆ do 60 m3/h
WYMAGANA MOC 100-250 KM
WAGA 2230 kg